Priešgaisrinė pastatų sauga

1. Apmušimo storis

Apmušimo, padaryto iš Grenamat AL plokščių, storis yra nustatomas remiantis 15 - 240 min. ugnies atsparumo reikalavimais, konstrukcinio plieno temperatūra 350 oC - 700 oC, jei nenurodyta, naudojama 500 oC konstrukcinio plieno temperatūra, ir pagrįsta Ap/V santykiu (Ap yra perimetras ir V plieno profilio skerspjūvio plotas. Standartinių profilių plotas yra profilių gamintojų lentelėse). Pavyzdinis sijos ir kolonos Ap/V skaičiavimas.

2. Lentos paruošimas

Pjaukite lentas pagal sijos išmatavimus į 1 200 mm ilgio dalis. Padarykite įlaidus galuose (pav.), kurie turėtų būti pusės plokštės storio, visada turi būti priešingose pozicijose, taip užtikrinant prescizišką ir saugų sujungimą. Dvigubo sluoksnio apmušimams, užleiskite sujungimus be įlaidų frezavimo. Atsižvelkite į sijos leistiną +1 mm nuokrypį ir +5 mm pjaunant plokštes, padarykite apmušimą platesni rremiantis šia paklaida (pav.).

Sijos apkalai pasiruokšite tvirtinimo plokšteles Grenamat AL plokštėms, 12 mm storio, 150 mm pločio. Ilgį nustatykite pagal konkretų apakalamos sijos ilgį (pav.). Sujunkite dvi 12 mm storio tvrtinimo plokšteles naudodami mažiausiai 4 gnybtus. naudokite 30-50 mm ilgio ir bent 10 mm pločio gnybtus.

3. Sijos apmušimas (vieno sluoksnio)

Įdėkite tvrtinimo plokšteles, iš viso 24 mm storio, į siją (pav.). Įdėkite plokšteles į siją tvirtai, bet švelniai, norint išvengti plokštės lūžimo. 

Puslapis ruošiamas...