Priešgaisrinė izoliacija

Priešgaisrinė pastatų sauga >>

Ugniai atsparios ir izoliacinės plokštės >>

Laivų konstrukcinės plokštės >>

Jungimo ir surinkimo medžiagos >>

Vermikulitas >>
Grenamat AL >> Grenamat AS >> Grenamat A >> Klijai Klebepaste >> Vermikulitas >>

Grenamat AL yra nedegi plokštė, pagaminta iš akytojo vermikulito ir ypatingos neorganinės rišamosios medžiagos. Jos sudėtyje nėra mineralinio ar stiklo pluoštų bei asbesto. Plokštė kartu yra ir ekologiška, ir atspari temperatūrai iki 1200 oC. Ji pasižymi geromis akustinėmis ir šiluminėmis izoliacijos savybėmis. Pačios plokštės reakcija į ugnį be apdailos pagal ČSN EN 13501-1, class A1.Grenamat AL reakcija į ugnį su CPL ar faneros apdaila pagal ČSN EN 13501-1, class A2-s1,d0.

Kitas vermikulito plokščių pranašumas yra jų lengvas apdirbimas su įprastais medžio darbų įrankiais. Įvairi paviršiaus apdaila taip pat gali būti lengvai pritaikoma.

Grenamat AL nedegi plokštė yra naudojama struktūrinių konstrukcijų apsaugai nuo ugnies: ugniai atsparios pertvaros, sienu apkala, plieno konstrukcijų apsaugai, oro kondicionieriaus vamzdyno apsaugai, sienų apmušalai evakuavimo maršrutuose, ugniai atsparus apmušalas liftų šachtose ir aptarnavimo vamzdžiuose ir didinant ugnies atsparumą esančiose konstrukcijose.
Ypatingoms konstrukcijoms: vidinis plieninės ugniai atsparios plombos užpildas, internal filling of the safe and vault walls.

Grenamat AS yra ugniai atsparios plokštės, pagamintos iš akytojo vermikulito ir ypatingos neorganinės rišamosios medžiagos, kuri suteikia aukštą karčio atsparumą temperatūrai iki 1300 oC ir šiluminiams smūgiams. Plokštės nekelia jokio pavojaus sveikatai ir yra be asbesto, stiklo ar mineralinio pluošto pėdsakų.

Jos yra atsparios CO ir CH4 atmosferoje bei skystam aliuminiui, kriolitui ir fluoridui.

Reaction on fire as per ČSN EN 13501.1, DIN 4102 = A1.

Plokštės pasižymi pakankamu standumu ir mechaniniu stabilumu, aukštos temperatūros ir elektros atsparumu bei mažu šilumos laidumu.

Grenamat AS naudojama kaip vidinių dailylenčių izoliacija krosnelėse, granulinėse krosnelėse ir židiniuose, arba pramonėje kaip izoliacinė apkala aukštakrosnėms ir kt.

Plokščių privalumas yra jų tinkamumas ir galimybė jas apdirbti, jų santykinai mažas svoris ir gebėjimas išlaikyti gerą izoliaciją.

Grenamat A yra nedegi plokštė, pagaminta iš akytojo vermikulito ir ypatingos neorganinės rišamosios medžiagos. Jos sudėtyje nėra mineralinio ar stiklo pluoštų bei asbesto. Plokštė kartu yra ir ekologiška, ir atspari temperatūrai iki 1200 oC. Ji pasižymi geromis garso sugeriamumo ir šiluminės izoliacijos savybėmis.

Reakcija į ugnį pagal ČSN EN 13 501, DIN 4102 je A1.

Kitas vermikulito plokščių pranašumas yra lengvas apdirbimas įprastais medienos dirbimo įrankiais. Be to, lengvai gali būti pritaikyta įvairi paviršiaus apdaila.

Grenamat A nedegi plokštė yra pritaikyta apsaugoti jūrines konstrukcijas nuo gaisro bei statyti laivo pertvaras, sienas, lubas, interjero komponentus ir baldus. Nuoroda >>

 

Universalūs klijai, atsparūs temperatūrai iki +1200 ºC.

Parametrai
Grena Klebepaste yra neorganiniai klijai, kurie neišskiria jokių dujų ar degių produktų esant aukštoms temperatūroms. Klijai tirpūs vandenyje, todėl abu klijuojami paviršiai turi būti saugomi nuo vandens. Naudojami įrankiai gali būti plaunami vandeniu.

 

Vermikulitas yra filosilikatų, kitaip lakštinių silikatų, mineralų grupės narys. Jis randamas įvairiose pasaulio dalyse, tačiau pastarojo gauti duomenys daugiausia susiję su vermikulitu, išgaunamu iš Palaboros regiono, Šiaurinės Pietų Afrikos provincijos. 

Palaboros vermikulitas yra magnio, aliuminio ir geležies silikato kompleksas, ir kaip visi vermikulitai turi nepakartojamą savybę - kaitinant išsiplėsti kelis kartus nuo pradinio dydžio - ši savybė žinoma kaip eksfoliacija.

 

Grenamat B >> Grenamat AR >>

Grenamat B yra plokštė, pagaminta iš akytojo vermikulito, medžio pluošto ir organinių rišiklių. Plokštės piešgaisrinė degumo klasė yra B, ir jos yra naudojamos: apsaugoti tam tikrų rūšių pastatų konstrukcijas nuo ugnies, sienoms, priešgaisrinių durų užildui ar staktoms, akustinėms plokštėms, baldams, grindų plokštėms, apkala koridoriuose, foje ir susirinkimų vietose, piimamuosiuose, tokiu pastatų kaip: vaikų darželiuose, mokyklose, ligoninėse, bankuose, verslo centruose, rezidencijose, auditorijose, teatruose, kino teatruose, sporto salėse ir t.t. Plokštės gali būti apdirbamos naudojantis įprastais medžio dirbimo įrankiais.

Reakcija į ugnį pagal ČSN EN 13 501-1, class B-s1,d0, klasifikacija grindims Bfl-s1

Grenamat AR yra ugniai atsparios plokštės, pagamintos iš akytojo vermikulito ir ypatingos neorganinės rišamosios medžiagos, kuri suteikia aukštą karčio atsparumą temperatūrai iki 1300 oC ir šiluminiams smūgiams. Plokštės nekelia jokio pavojaus sveikatai ir yra be asbesto, stiklo ar mineralinio pluošto pėdsakų.

Reaction on fire as per ČSN EN 13501.1, DIN 4102 = A1.

Plokštės pasižymi pakankamu standumu ir mechaniniu stabilumu, aukštos temperatūros ir elektros atsparumu bei mažu šilumos laidumu.

Grenamat AR naudojama kaip išorinių dailylenčių izoliacija aplink šilumos šaltinius, kur plokštės  nėra šalia atviros ugnies, o tik tarnauja kaip šiluminė izoliacija. Pavyzdžiui, sienų izoliacija už krosnelių ar ugniakurų, izoliacija už ugniai atsparių plytų klojinio ar Grenamat AS plokščių apkalos.

Grenamat C >>

Plokštės yra pagamintos iš akytojo vermikulito, medžio pluošto ir organinių rišiklių.  Dėl savo mechaninių savybių, ši plokštė primena medžio drožlių plokštes. Bet, nepaisant to, jog ši plokštė turi didesni kiekį medienos, aukštas atsparumas ugniai yra išlaikytas.

Grenamat C ypaš naudojamas medinėms priešgaisrinėms durims EI 30 ir 45, priešgaisrinių durų staktoms, reprodukcinėms ir istorininėms durims, ten, kur ypatingai reikalingas atsparumas ugniai ir labai gera garso izoliacija.

Reakcija į ugnį pagal ČSN EN 13 501-1, klasė C s2, d0, grindų klasifikacija Cfl-s1.

Grenaboard >>

Grenaboard yra labai lengva ir stipri nedegi plokštė, pagaminta iš vermikulito ir neorganinių rišiklių. Šios plokštės paviršius iš abiejų pusių padengtas popieriumi ir visi keturi kraštai yra supresuoti lengvam jungimui.

Grenaboard yra sertifikuota padidinti įvairių tipų lubų struktūrų atsparumą ugniai iki 180 min. Grenaboard taip pat yra sertifikuota atlikti ugnies membranos funkciją įvairių tipų luboms, ar tai būtų pakabinamos lubos, ar medžio sijų lubos.