Produktai

             

IZOLIACINĖS KONSTRUKCINĖS PLOKŠTĖS ŽIDINIŲ STATYBAI

 

Grenaisol

 

 

Šiandien  vis dar yra daug žmonių, kurie nesidomi  arba  tiesiog nekreipia dėmesio į tai, kokios statybinės  ir izoliacinės medžiagos naudojamos   jų židiniams bei  krosnims statyti.  Deja tai būdinga  daugumai statybos bendrovių bei židinių montuotojų, kurie ir  toliau naudoja visiškai netinkamas medžiagas.

Grenaisol židinys

          

Plokstes grenaisol       GRENAISOL plokštės yra tvirtos ir pasižymi puikiomis izoliacinėmis savybėmis. Palyginti su kitomis standartinėmis izoliacinės medžiagomis, gali būti naudojama santykinai nedidelio storio medžiaga,  todėl sutaupoma vertinga erdvė Jūsų namuose. GRENAISOL plokštės yra patvarios ir paprastos naudoti. Nekeičia savo savybių esant tiek aukštoms,  tiek  žemoms temperatūroms. Plokščių atliekos utilizuojamos kaip įprastos statybinės šiukšlės.

         Plokštės apdirbamos naudojant paprasčiausius statybinius įrankius (rankiniu pjūklu, akumuliatoriniu suktuvu, kabių kalimo įrankiu, gipso kartono šlifuokliu ir pan.) Apdirbant plokštes beveik nėra dulkių!

         GRENAISOL plokščių vienoje pusėje yra grioveliai, kurie užtikrina geresnį sukibimą su armavimo tinkleliu ir tinku.
 
         Montavimo instrukcijas, kurios pateikiamos su nuotraukomis, bei visą kitą svarbią informaciją (pvz. Kokybės sertifikatus), galite rasti slinktyje „Atsisiųsti“. 

 

Su GRENAISOL plokštėmis židinio statyba taps tikrai lengva!